Tomatensaus met asperges

Druk recept af
Met de hoeveelheden in dit recept kan je 3 Weck stortglazen van 290 ml vullen. Serveer deze saus met wat gekookte pasta en werk het af met geraspte Parmezaanse kaas en wat fijngesneden peterselie. Heerlijk!
Ingrediënten
- 600 gr Tomaten
- 300 gr Asperges
- 100 gr Uien
- 1 teentje Knoflook
- 3 el Olijfolie
- 200 ml Water
- 1/2 Bouillonblokje (groente)
- 20 gr Tomatenpuree
Instructies
- Schil de asperges en snijd ze in stukken van ongeveer 1 cm. Pel en versnipper de ui en knoflook.
- Ontvel de tomaten door ze kort in kokend water onder te dompelen. Snijd de gepelde tomaten in kleine blokjes.
- Bak de ui, knoflook en asperges in de olijfolie kort aan. Voeg de tomaten en tomatenpuree toe en laat het enkele minuten meebakken.
- Voeg het water en het bouillonblokje toe en roer goed. Breng de saus aan de kook en laat het 30 tot 40 minuten zachtjes koken.
- Weck dit recept: Vul gesteriliseerde weckpotten tot 2 cm onder de rand met de tomatensaus met asperges. Weck de weckpotten gedurende 90 minuten op 100 graden.
- Kook de saus nog 10 minuten voor gebruik!
Te lekker om niet te delen?Tag @weckenonline of vermeld #weckenonline!


