Courgette rolletjes van gedroogde courgette

Druk recept af
Heb je al eens courgette in de lengte gedroogd? Dan maak je heel gemakkelijk courgette rolletjes. De smaak is fantastisch. Ik maak elk jaar 1 batch met courgette in de lengte gedroogd. Zo kan ik heel het jaar de courgette rolletjes maken. Het recept komt uit het boek: Koken met gedroogd voedsel.
Ingrediënten
- een aantal repen gedroogde Courgette
- Roomkaas
- Rozemarijn
- Gemalen peper
Instructies
- Snijd de courgette in de lengte mbv een kaasschaaf of mandoline.
- Droog de courgetterepen in de voedseldroger op 52 graden totdat ze volledig droog zijn. Ik bewaar de repen altijd in de weckpot van WECK van 1,5 liter. Deze is hoog genoeg maar u kunt de repen natuurlijk ook in een kunststof doos bewaren.
- Wel de courgetterepen 2 uur in warm water. De courgetterepen moeten zacht maar nog stevig zijn. Leg de repen op een houten hakblok en dep ze droog met keukenpapier.
- Doe een beetje roomkaas in een kom en voeg naar smaak de fijngesneden rozemarijn en peper toe. Roer goed door en proef regelmatig.
- Neem een courgettereep en schep daar de roomkaas op. Rol de courgettereep op. Serveer meteen.
Te lekker om niet te delen?Tag @weckenonline of vermeld #weckenonline!