Druivenconfituur met honing

Druk recept af
Je kan zowel witte als blauwe druiven gebruiken voor deze confituur.
Ingrediënten
- 1,2 kg Druiven
- 4 el Honing
- 900 gr Geleisuiker (1 kg suiker voor 1 kg fruit)
Instructies
- Was de druiven.
- Zet de druiven net onder water in een kookpot en breng ze aan de kook. Laat de druiven zachtjes koken tot ze boven komen drijven.
- Giet de druiven af. Duw de druiven door een passe-vite.
- Giet de geleisuiker samen met de honing bij de fijngemalen druiven en breng het aan de kook. Laat de confituur 4 minuten goed doorkoken tot het voldoende gestold is.
- Tip: Schep een eetlepel warme confituur op een koud bordje uit de koelkast. Als de confituur na 1 minuut een vaste consistentie heeft is de confituur voldoende ingekookt.
- Vul gesteriliseerde jampotten zo vol mogelijk met de warme confituur. Gebruik een trechter om de randen proper te houden en morsen te voorkomen. Draai de deksels op de jampotten en laat volledig afkoelen.
- Weck dit recept: Vul gesteriliseerde weckpotten zo vol mogelijk met de warme confituur. Gebruik een trechter om de randen proper te houden en morsen te voorkomen. Weck de weckpotten gedurende 30 minuten op 90 graden.
Te lekker om niet te delen?Tag @weckenonline of vermeld #weckenonline!


