WECKEN IS HIP ! facebookgroep

Wecken is hip !
Het ontstaan van de facebookgroep: WECKEN is hip !
Ergens halverwege 2014 waren Willy (l) en Margriet (r) via facebook aan het brainstormen over wecken, zij waren allebei vorig jaar voorzichtig begonnen en wilden hier wel verder mee.
Willy opperde het idee om samen een facebookpagina te maken.
Gewoon met een paar vrienden die wel in wecken zijn geïnteresseerd zodat we daar met elkaar over wecken kunnen kletsen. Margriet zag daar ook het voordeel wel van in en begon al gauw wat namen te roepen over hoe we de groep zouden noemen.
Margriet dacht: “ik zal eens kijken hoe je zo’n facebookpagina moet maken” en een paar klikken verder was het al gebeurd en de groep “Wecken is Hip !” was geboren.
Tsja, dan voeg je wat vrienden toe waarvan je denkt die kunnen ook wel eens interesse hebben en Willy maakte nog wat reclame op haar blog.
Andere mensen vonden de pagina ook en melden zich aan, nu (november 2014) zijn er al meer dan 450 weckende leden (vrouwen én mannen) en het is zo’n enthousiaste groep dat 2 leden: Wilma en Astrid zelfs al een succesvolle 1e “Wecken is Hip ontmoetingsdag” georganiseerd hebben.
Het ledenaantal groeit nog steeds, het blijkt dus dat er behoefte is aan zo’n facebookpagina waar je antwoordt krijgt op je vragen en waar je complimenten krijgt over je weckproductie.
Natuurlijk willen wij als WECKENonline voor deze facebookgroep reclame maken door dit bericht op onze receptensite te zetten. Graag gedaan Willy en Margriet. We hopen dat jullie facebookgroep heel succesvol mag worden.
Wat frappant is is het verschil in leeftijd; jong en oud is bezig met wecken: Wecken is hip !